INTENSYFIKACJA

Nie jesteśmy kolejną szarą firmą na rynku. Powstaliśmy z pasji i miłości do Internetu. Chcemy się rozwijać i wspólnie z naszymi klientami tworzyć rzeczy piękne i ciekawe. Jesteśmy otwarci i kreatywni, nie boimy się nowych wyzwań. Swoją pracę wykonujemy rzetelnie. Podróż do celu nie będzie męką a prawdziwą, wspólną przygodą. Chcemy intensyfikować Waszą pozycję w Internecie. Zacznijmy już dziś.

Strony internetowe

Projektujemy i kodujemy strony internetowe dostosowane do klasycznych przeglądarek oraz urządzeń mobilnych (Responsive Web Design). Korzystamy z takich technologii jak HTML5, CSS3, JavaScript, PHP czy MySQL. Tworzymy autorskie systemy CMS do zarządzania treścią strony lub wdrażamy Wordpressa. Zapewniamy hosting i domenę.

Social Media

Możemy prowadzić fanpage Twojej firmy na facebooku lub opiekować się kontem na twitterze. Dobrze wiemy co to Instagram czy Pinterest. Pomożemy Ci dotrzeć do nowego grona odbiorców i zapewnimy kontakt z Twoimi klientami.

Identyfikacja

Zaprojektujemy logo, wizytówki i papier firmowy. Zadbamy o materiały reklamowe takie jak plakaty, ulotki czy inne gadżety. Zadbaj o szczegóły, które tworzą całość. Zajmujemy się również fotografią reklamową i eventową. Pokaż się z najlepszej strony.

e-commerce

Chcesz założyć swój sklep internetowy i rozpocząć sprzedaż przez internet? Z naszym doświadczeniem pomożemy postawić Ci pierwsze kroki i zadbamy o Twój sklep internetowy. Wykonamy banery reklamowe i przygotujemy newsletter.

WSPÓŁPRACA

Jeśli masz ciekawe pomysły i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu wyślij swoje portfolio
oraz CV na adres wspolpraca@intensyfikacja.pl lub skorzystaj z formularza.

DANE FIRMY

INTENSYFIKACJA - Warszawa
telefon: 22 244 27 87
telefon: 512 570 430
e-mail: kontakt@intensyfikacja.pl
NIP: PL 662 178 36 39